Vēlies, lai zilās hortenzijas arī uz priekšu ir zilas? Noteikti tad jāizvēlas mēslojums, kas viņām palīdz uzturēt zilo krāsu, savādāk tās nebūs zilas.

Lietošana: pavasarī un vasarā jāmēslo vienmērīgi, izkaisot apmēram 20 g/m2 ( atbilst divām pilnām ēdamkarotēm). Allflor mēslojumu zilajām hortenzijām izsēj vienmērīgi ap hortenzijām. izkaisa uz mitras augsnes. Papildus ik pēc 14 dienām jāizšķīdina 40 g Allflor mēslojums zilajām hortenzijām 10 l ūdens un ar šo šķīdumu jāaplej augs.

Hortenzijas podos: apmēram 4 g (atbilst pilnai tējkarotei) Allflor mēslojums zilajām hortenzijām jāizšķīdina 1 l ūdens un augs jāaplej ik pēc divām nedēļām ar šo šķīdumu. Mēslot var no pavasara līdz rudenim.

Norādījums kopšanai: ieteicams hortenzijas pēc iespējas laistīt ar lietus ūdeni (satur kaļķi mazā daudzumā). Augsnes pH – vērtībai būtu jābūt maksimāli robežā no 4 līdz 4,5, jo pie lielākas vērtības nenotiek reakcija.

 

Lietošana: hortenziju ziedu krāsošanai zilā krāsā

Identifikācija: ūdeņainajā šķīdumā reaģē amonijs, alumīnijs un sulfāts.

Uzglabāšana: sausā vietā un aizvērtā veidā +5°C līdz 40°C,sargāt no saules.

Uzglabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Nepieļaut Allflor Hortenziju mēslojuma nokļuvi uz akmens plāksnēm, jo var rasties rūsas plankumi.

Izplatītājs Latvijā: SIA Mauriņš, Skolas iela 4, Ozolnieki, tālr.29493066, e-pasts,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.